Kotki mieszkają w osobnym budynku. Mieszkają tam w kojcach, a po okresie aklimatyzacji wypuszczamy je do części wspólnej, gdzie mogą korzystać z ogródka - woliery (lato) lub poruszać się swobodnie po całym pomieszczeniu.

W razie konieczności natychmiast wzywamy weterynarza, bądź zawozimy zwierzę do zaprzyjaźnionej lecznicy ARWET z Wieliczki (www.Arwet.pl).
MENU          DOJAZD          CENNIK          GALERIA         REGULAMIN         E-MAIL
Prowadzę hotel od 1994 roku, zwierzętami opiekuję się osobiście. Przechowuję w zasadzie tylko psy i koty. Nie jest przeszkodą cieczka ani charakter psa. Przyjmuję głównie psy ras dużych i tak zwanych groźnych.
Hotel usytuowany jest na 2-hektarowym terenie, z dala od głównych dróg i cywilizacji.
Dysponuję kojcami tzw. zewnętrznymi, zadaszonymi, osłoniętymi od wiatru, z drewniana podłogą oraz wewnętrznymi w budynku, wyflizowanymi, z drewnianymi podestami. Hotel jest czynny cały rok.

Współpracujemy z wieloma fundacjami i stowarzyszeniami pomagającymi bezdomnym zwierzętom. Część z nich oczekuje u nas na nowe domy.

Psy wychodzą na spacer co najmniej 2 razy dziennie na smyczy, oczywiście pojedynczo, mieszkają także pojedynczo.
Spacery służą nie tylko fizjologii, są okazją do pieszczot i zabawy.

Podstawą hotelowego żywienia jest sucha karma: (m. in. Purina, Eukanuba, Brit, Josera) i puszki - ewentualnie wg indywidualnych potrzeb i życzeń (wiek, choroba itp.).
Żartujemy, że aby pies czy kot jadł podamy mu nawet kawior. W tym tkwi podstawa naszej filozofii: droga do serca wiedzie przez żołądek.
kraków sdfkhgsdjkfsjkdfhjksdhfjksdjkfsdjkf
HOTEL
DLA PSÓW I KOTÓW
PSIA KOŚĆ

Lednica Górna 30,
32-020 Wieliczka,
Kraków, Małopolskie
tel. (012) 278 62 95,
tel. kom. 0601 518 895
mgr inż. zootechnik Tomasz Czaplak
ZAPRASZAMY
PAŃSTWA CODZIENNIE
W GODZINACH:
7:00 - 10:00
ORAZ
17:00 - 20:00